Hotel w Krotoszynie

Gala Firmy Gobarto

Już po raz trzeci mieliśmy przyjemność współorganizować Galę Hodowca Roku dla firmy Gobarto dla ponad 200 osób. W tym prestiżowym wydarzeniu gościnnie wystąpił m. in.: Rudi Schubert i Stachursky oraz Ania Głogowska w tańcu z Janem Klimentem.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!

Stek z wołowiny Scotch Black Angus

Scotch Black Angus – najwyższej jakości mięso wołowe, które stanowi bazę dla steków przyrządzanych w naszej Restauracji, nic dziwnego że dość szybko zyskują sobie coraz większą popularność wśród Gości.

Rasa pochodzi z północno-wschodniej Szkocji z hrabstw Aberdeen, Banff, Kincardine i Angus od którego pochodzi jej nazwa. Bogate w trawy pastwiska oraz prawie idealne temperatury do hodowli bydła sprawiają iż mięso Angusa pochodzącego ze Szkocji wśród konsumentów jest uważane za synonim najwyższej jakości. Szkocki Angus karmiony jest wyłącznie trawa, zatem jego mięso wolne jest od środków hormonalnych czy antybiotyków. Mięso Szkockiego Angusa charakteryzuje się doskonała marmurkowatością zapewniającą delikatność, soczystość i kruchość a zatem wyśmienity smak. Oryginalny Szkocki Angus jest pierwszym wyborem najlepszych szefów kuchni i smakoszy wołowiny na całym świecie.

Niedzielne obiady w formie stołu szwedzkiego

Bufet szwedzki, w każdą niedzielę przyciąga swoją atrakcyjną ofertą kulinarną Gości, nawet tych oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów.

To sprawia, że czujemy jeszcze większą motywację by zadowolić każde podniebienie.

W każdą niedzielę w godzinach 12:30-15:30.

Read More

Klip reklamowy

Zapraszamy do obejrzenia klipu reklamowego naszego Hotelu i Restauracji.

(Polski) Wesele

Sorry, this entry is only available in Polski.